YTM Tarım Makinaları Otomativ Ve Sanayi


Yazdır Tavsiye Et
YTM Tarım Makinaları Otomativ Ve Sanayi
Yetkili Kişi : Ünal Yetik
Telefon : 03323454222
Fax : 03323454225
Web Adresi : -
il : Konya
ilçe : Karatay
Adres : Fevzi çakmak Mah.büsan özel Org.san.sit.10644.sok.kosgeb Cad.no:14-16
Faaliyet Alanı : Makina Sanayi / Genel Makina Sanayi

YTM Tarım Makinaları Otomativ Ve Sanayi Hakkında

YTM Tarım Makinaları Sanayi Tic. Ltd. Şti. biçerdöver ve mibzer yedek parçalarının yanı sıra otomotiv sektöründe de yer almıştır. Ürünlerini sürekli geliştiren ve kaliteyi sürekli ön planda tutarak, bugün 500'e yakın parçanın üretimini yapmaktadır.

1957 yılında atölye ölçekli bir işyerinde biçerdöver ve mibzer yedek parçaları imalatı ile faliyetine başlayıp, yıllar içinde üretimini arttırmış ve 1982 yılında TÜMOSAN traktör fabrikası ile yan sanayi olarak çalışmaya başlamıştır.

Şu an firmamız Büsan Sanayisindeki 2500 m2 kapalı alanlı modern fabrikamızda traktör, mibzer, biçerdöver yedek parçaları başta olmak üzere 500 e yakın parça imalatı ile faaliyetine devam etmektedir. Tarım sektörünün dışında diğer sektörlere de üretim yapan firmamız; Gerek yurtdışı gerekse yurtiçi talepler doğrultusunda özel sipariş parça imalatıda yapmaktadır. Yıllık sac işleme kapasitemiz 2200 ton olup, her kalınlık ve kalitede sac parçanın kesme, eğme, sıvama, kaynak, elektrostatik boyama gibi bir çok işlemleri modern tezgahlarımızda gerçekleştirebilmektedir. Bünyesinde oluşturduğu kalıp atölyesiyle üretimini yapacağı kalıpların tasarımını ve üretimini kendimiz yapmaktyız, böylece zaman ve maliyet kaybını en aza indermekteyiz.

Geçmişte olduğu gibi bugünde kaliteden taviz vermeden en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamayı amaç edinen firmamız, müşteri istekleri, teknolojik gelişmelere ve artan sipariş miktarlarına bağlı olarak teknik imkanlarını geliştirmeyi ve üretim kapasitesini artırmayı hedeflemektedir.

Google Maps Konumu

YTM Tarım Makinaları Otomativ Ve Sanayi Görüntüleri

Bu firma için henüz görüntü yüklenmemiş.

YTM Tarım Makinaları Otomativ Ve Sanayi Ürünleri

Bu firmanın ürünleri henüz bulunmamaktadır.

YTM Tarım Makinaları Otomativ Ve Sanayi İlanları

Bu firmanın henüz ilanı bulunmamaktadır.

YTM Tarım Makinaları Otomativ Ve Sanayi Haberleri

Bu firma henüz haber yayımlamamış.
Bu firma toplamda 409 kez ziyaret edildi.