Özel Konya Anıt Hastanesi


Yazdır Tavsiye Et
Özel Konya Anıt Hastanesi
Yetkili Kişi :
Telefon : 0 332 353 04 05
Fax : 0 332 354 02 82
Web Adresi : http://www.anithastanesi.com.tr
il : Konya
ilçe : Meram
Adres : Pirebi Mah. Kemha Sk. No:1 Meram / Konya (Anıt Alanı Meram Kaymakamlık Karşısı Mümtaz Koru İlköğretim Okulu Yanı)
Faaliyet Alanı : Sağlık Sektörü / Hastaneler

Özel Konya Anıt Hastanesi Hakkında

Özel Konya Anıt Hastanesi 2005 yılında Cerrahi Dal Hastanesi adıyla kurulmuştur. Kısa süre içerisinde cerrahi alanda büyük başarılara imza atarak sağlık sektöründe yeni bir dönem başlatan Cerrahi Dal Hastanesi, hasta ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verebilmek adına farklı tıbbi birimler kurmaya karar vermiştir. Cerrahi Dal Hastanesi cerrahide yakaladığı başarıyı, diğer tıbbi birimlerde de sağlayarak Türkiye geneline hizmet verme hedefi doğrultusunda, 2006 yılında adını, Özel Konya Anıt Hastanesi olarak değiştirerek hizmet yelpazesini genişletmiştir.

Dünya standartlarındaki kaliteli sağlık hizmetini başta Konya olmak üzere tüm Türkiye’ye sunmayı hedefleyen Özel Konya Anıt Hastanesi, güncel teknolojiye sahip teşhis ve tedavi cihazlarıyla donatılmış, çağdaş ve modern tam teşekküllü bir hastanedir. Kurulduğu günden beri binlerce hastayı tekrar yaşama bağlayan Özel Konya Anıt Hastanesi, alanında uzman doktorları, deneyimli sağlık çalışanları ve profesyonel idari kadrosu ile sağlık sektöründe gösterdiği başarıyı yükselen bir ivme ile sürdürmektedir. Birinci önceliği hastalarının mutluluğu olan Anıt Hastanesi, hasta ve hasta yakınlarının rahat, güvenilir bir ortamda hizmet alması için, hasta odalarını, poliklinik, teşhis ve müdahale bölümlerini, sosyal alanlarını modern teknolojiye ve ergonomik şartlara uygun olarak tasarlamıştır. Dünyanın en kutsal görevleri arasında yer alan sağlık hizmetini üstün kalite ile buluşturan Özel Konya Anıt Hastanesi, tüm insanlığın mutlu yaşaması, sağlıkla gülümseyerek, modern standartlarda bir yaşam sürmesi için görevini layıkıyla yerine getirmeyi yegane amacı saymaktadır. İnsan sağlığına gösterdiği hassasiyet ile kaliteli hizmet çıtasını sürekli yükselten, Özel Konya Anıt Hastanesi güler yüzlü hizmet anlayışı ile “Yaşam Dostu” olmaya devam edecek.

Google Maps Konumu

Özel Konya Anıt Hastanesi Görüntüleri

Bu firma için henüz görüntü yüklenmemiş.

Özel Konya Anıt Hastanesi Ürünleri

Bu firmanın ürünleri henüz bulunmamaktadır.

Özel Konya Anıt Hastanesi İlanları

Bu firmanın henüz ilanı bulunmamaktadır.

Özel Konya Anıt Hastanesi Haberleri

Bu firma henüz haber yayımlamamış.
Bu firma toplamda 4318 kez ziyaret edildi.