Özel Medline Konya Hastanesi


Yazdır Tavsiye Et
Özel Medline Konya Hastanesi
Yetkili Kişi :
Telefon : 0 332 221 37 37
Fax : 0 332 221 37 38
Web Adresi : http://www.medlinehastaneleri.com
il : Konya
ilçe : Meram
Adres : Süleymanşah Mahallesi. Beyşehir Caddesi. No: 181, 42050 Meram Konya
Faaliyet Alanı : Sağlık Sektörü / Hastaneler

Özel Medline Konya Hastanesi Hakkında

Medline Sağlık Grubu1995 yılında, Türkiye'nin ilk özel Mobil Sağlık hizmetini vermeye başlayan Medline 2001 yılından itibaren Esas Holding iştiraklerinden biri olmuştur. Esas Holding, sağlık sektöründeki büyümesini 2007 yılında özel hastanecilik ve 2011 yılında da Evde Sağlık alanında hizmet vermeye başlayarak göstermiştir. Esas Holding, 2011 yılı itibariyle sağlık alanındaki yatırımlarını Medline Sağlık Grubu çatısı altında toplamıştır

Medline Sağlık Grubu, ihtiyaç duyulan her tür sağlık hizmetini aynı kalitede ve standartta sunan, erişilebilir ve yaygın sağlık hizmetleriyle güçlü bir marka olarak yoluna devam edecektir. Türk halkının beklediği sağlık hizmetleri anlayışının nabzını tutan Medline Sağlık Grubu; bu duyarlılıkla sürekli yenilenerek sektörünün de öncüsü olacaktır.

Medline Sağlık Grubu'nun vizyonu; ihtiyaç duyulan tüm sağlık hizmetlerinde her zaman en yakın mesafede duran ve ilk tercih edilen sağlık kurumlarını oluşturmaktır. Grup, toplumun sağlık ihtiyaçlarını ön planda tutarak, sürekli değişim ve gelişimin öncüsü olarak, hasta ve hasta yakını memnuniyetini gözeterek, yeni ve sağlıklı yaşam akımlarını ve bunun toplumda oluşturduğu beklentilere en iyi şekilde karşılık vererek büyüyecek, genişleyecek ve yaygınlaşacaktır.

Google Maps Konumu

Bu firma için henüz harita bilgileri girilmemiş.

Özel Medline Konya Hastanesi Görüntüleri

Bu firma için henüz görüntü yüklenmemiş.

Özel Medline Konya Hastanesi Ürünleri

Bu firmanın ürünleri henüz bulunmamaktadır.

Özel Medline Konya Hastanesi İlanları

Bu firmanın henüz ilanı bulunmamaktadır.

Özel Medline Konya Hastanesi Haberleri

Bu firma henüz haber yayımlamamış.
Bu firma toplamda 5109 kez ziyaret edildi.